Minister Nauki o 9. Forum

Dariusz Wieczorek – Minister Nauki, wyraził pozytywną opinię o 9. edycji Forum Inteligentnego Rozwoju

Podkreślił, że to wydarzenie to nie tylko miejsce spotkań i wymiany doświadczeń, ale przede wszystkim platforma, która ma na celu inspirowanie i motywowanie kolejnych pokoleń do stawania się liderami inteligentnego rozwoju.

Dzięki wsparciu Ministra Nauki możemy jeszcze skuteczniej promować idee innowacyjności i kształcić przyszłych liderów, którzy zmienią świat na lepsze. Jesteśmy przekonani, że innowacyjność i rozwój nauki są kluczowymi elementami budowania silnej i konkurencyjnej Polski, dlatego ciągle będziemy wspierać i promować te wartości.

Wsparcie dla Innowacji

Minister Wieczorek dodał, że Forum Inteligentnego Rozwoju łączy dorobek naukowy z praktyką biznesową i samorządową, co pozwala na skuteczniejsze wykorzystanie osiągnięć naukowych w różnych sektorach gospodarki.

Dariusz Wieczorek

Minister Nauki

„Cieszę się, że potrzeba debaty o innowacjach i najnowszych technologiach oraz chęć promocji nowatorskich badań naukowych skłoniła Państwa do zorganizowania tego przedsięwzięcia już po raz kolejny. Trudno bowiem przecenić wartość tematyki poruszanej w ramach proponowanych przez Państwa cyklicznie spotkań, zwłaszcza w kontekście korzyści płynących ze wspierania wynalazczości i młodych innowatorów w Polsce. Pragnę wyrazić uznanie dla wszystkich osób zaangażowanych w zorganizowanie tego przedsięwzięcia. Jestem przekonany, że gdańskie spotkanie stanie się cenionym forum wymiany myśli przedstawicieli nauki, ekspertów oraz praktyków biznesu, a wnioski płynące z dyskusji będą służyć wzmocnieniu efektów współpracy tych środowisk.

Gratulując cennej inicjatywy, życzę Państwu satysfakcji z podejmowanych działań, dalszych sukcesów oraz wszelkiej pomyślności.” – zaznaczył Minister Wieczorek.

Daj zauważyć się światu – zapraszamy do udziału

Forum Inteligentnego Rozwoju stawia na aktywne sieciowanie, które prowadzi do długofalowych współprac. Promocja wizerunku firmy lub instytucji na forum to idealne narzędzie do osiągnięcia sukcesu – obok naszych projektów nikt nie przechodzi obojętnie!

Nie zwlekaj i już dziś stań się częścią wyjątkowego w skali kraju kongresu! Zgłoś się już dziś i daj się zauważyć światu!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
Zadzwoń tel.: +48 32 307 22 42