Marcin Prokop – gość specjalny

 Marcin Prokop – gość specjalny

Marcin Prokop poprowadzi Galę Liderów Inteligentnego Rozwoju 2019, która odbędzie się 29. listopada w Uniejów Uzdrowisko Termalne . Tam wręczymy nagrody główne i honorowe Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju.

W ramach gali odbędzie się również wykład Marcina Prokopa pt. Przyszłość jest zmianą czyli jak najnowsza technologia wpływa na nasze życie i pracę oraz co należy wiedzieć, żeby na tym skorzystać?

Dziennikarz, laureat nagrody Wiktor w kategorii Osobowość Medialna. Posiada bardzo dużą zawodową praktykę, zdobywaną zarówno w charakterze osoby zarządzającej (był m.in. redaktorem naczelnym „Machiny“, „Filmu“ i „Przekroju“), piszącej (dziennikarz prasowy w wielu tytułach), działającej w radiu, jak i prowadzącej liczne programy telewizyjne o bardzo różnym charakterze.  Jest również autorem kilku bestsellerowych książek, których łączny nakład to ponad 250 tys. egz. (m.in. „Bóg, kasa i rock’n’roll“ oraz „Jego wysokość Longin“). W ramach zdobywania różnych zawodowych kompetencji, zdarzało mu się także występować hobbystycznie w filmach i serialach, m.in. „ M jak miłość “ oraz dubbingować animowane postacie np. w filmie „Renifer Niko ratuje święta“.

Marcin to jeden z najbardziej cenionych i rozchwytywanych polskich konferansjerów, mający na koncie kilkaset poprowadzonych eventów dla największych międzynarodowych firm, w tym branżowe konferencje i kongresy, eleganckie gale, festiwale tematyczne, masowe koncerty i wiele innych.

Zwycięzca w rankingu najlepszych konferansjerów w Polsce wg. miesięcznika Press, nr 9-10/2017.

Suma jego zróżnicowanych i licznych doświadczeń przekłada się na pełne anegdot, fascynujące dla słuchacza wystąpienia i wykłady, które mogą przybierać różną formę oraz charakter, w zależności od oczekiwań klienta.

Prywatnie Marcin jest pasjonatem nowych technologii – sztucznej inteligencji, wirtualnej rzeczywistości, pojazdów autonomicznych, industry 4.0 oraz innych zagadnień, kształtujących nasze życie w najbliższej przyszłości. Potrafi o tym opowiadać kompetentnie i zajmująco, umieszczając fachową wiedzę w kontekście zagadnień bliskich każdemu – pracy, rozrywki, samorozwoju, zachodzących zmian społecznych.