Kolejne wydanie Raportu Specjalnego Nauka i Biznes

W magazynie Forbes ukazało się najnowsze wydanie sekcji tematycznej Rzecz o Innowacjach w ramach specjalnego działu „Nauka i Biznes”, którego jesteśmy wyłącznym partnerem. 

To dział dedykowany efektywnej współpracy przedstawicieli środowiska naukowego i biznesowego, a efektem są innowacje stanowiące odpowiedź na najważniejsze wyzwania społeczno-gospodarcze. 

Ten unikalny dział otwiera tekst redakcyjny dziennikarzy Forbes pod tytułem „Innowacje nie lubią ciszy”, ukazujący jak ważna jest promocja dokonań naukowych.

Nauka i Biznes >

Na łamach najnowszego wydania Forbes

W tekście swoimi opiniami dzielą się także Damian Baran, dyrektor generalny Centrum Inteligentnego Rozwoju i prezes Fundacji Forum Inteligentnego Rozwoju oraz Jakub Laskowski, prezes R&D Promotion.

Z prawdziwymi Liderami Inteligentnego Rozwoju spotkał się redaktor Rzecz o Innowacjach Tomasz Handkus, który przeprowadził wywiady z:

Najnowsza publikacja zawiera także teksty o:

Innowatorzy także na łamach Pulsu Biznesu

29 maja, swoją premierę miała także sekcja „Rzecz o Innowacjach” w Pulsie Biznesu. W wydaniu papierowym również prezentujemy Liderów Inteligentnego Rozwoju. Wśród nich znaleźli się:

– Dr hab. inż. Marek Warzecha, Profesor Politechniki Częstochowskiej, Prorektor ds. rozwoju,
– Dr inż. Damian Kułaga,
Wioletta Kozłowska-Pęciak,
– Firma Agros Nova, która we współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu tworzy innowacyjne pasty warzywne.

Zobacz wydanie >

Zgłoś swój temat!

Zapraszamy do zgłaszania swoich propozycji tematów do najbliższych wydań.

W Forbesie Liderów Inteligentnego Rozwoju zaprezentujemy ponownie 25 lipca, zaś w dzienniku Puls Biznesu 20 czerwca i 26 lipca. Nie czekaj i już dziś zgłoś nam swoją historię!