Kancelaria WP LAW Woźniccy & Partners

Kancelaria WP LAW Woźniccy & Partners tworzona jest przez zespół adwokatów i radców prawnych z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej przedsiębiorców i Klientów indywidualnych. Prawnicy WP Law wywodzą się z największych polskich i międzynarodowych kancelarii oraz przedsiębiorstw, gdzie zdobywali unikatowe doświadczenie pozwalające stworzyć im doskonale funkcjonującą Kancelarię doradztwa w różnych obszarach prawa oraz obsługi najbardziej wymagających Klientów.

Kancelaria specjalizuje się m.in. w prawie gospodarczym, karno-gospodarczym, prawie pracy oraz zagadnieniach dotyczących odpowiedzialności cywilnej i karnej. WP Law działa i realizuje swoje usługi zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, dążąc do równowagi między prawem, ekonomią, etyką i ekologią. Szczególnie ważną część działalności Kancelarii stanowią działania na rzecz ochrony środowiska, poszanowania praw człowieka, a w węższym zakresie praw pracowników.

Dbając o najwyższe standardy obsługi zespół WP Law nieustannie podnosi swoje kompetencje i umiejętności dążąc do świadczenia usług na jak najwyższym poziomie. Kancelarię cechuje zrównoważone podejście prawne do biznesu. Kancelaria angażuje się w projekty oraz inicjatywy społeczne, aktywnie uczestniczy w debatach publicznych oraz pro bono wspiera instytucje społeczne.

Kancelaria posiada szerokie grono ekspertów i szkoleniowców gotowych do prowadzenia spotkań, a także szkoleń zarówno dla kadry zarządzającej jak i pracowników. Eksperci Kancelarii zapewniają zaplecze prawne oraz wsparcie merytoryczne dostosowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. W 2022 r. WP Law znalazła się w zestawieniu „Best Law Firms 2022” tworzonym przez magazyn Forbes.

Szczegółowy opis profilu działalności Kancelarii oraz prezentacja Zespołu dostępna jest na stronie www.wplaw.pl oraz w mediach społecznościowych.