Kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi – firma społecznie odpowiedzialna!

Odpowiednio dobrana strategia ochrony praw własności przemysłowej umożliwia bezpieczny rozwój Twojej firmy.

Twoja firma jest dla Ciebie bardzo ważna. Walczysz o pozycję na rynku, chcesz odróżnić się od konkurencji i wypracować zysk, by dalej się rozwijać. Dlatego udoskonalasz produkty i usługi, dbasz o ich odpowiednią promocję, budujesz sieci sprzedaży, może inwestujesz w nowe technologie lub prace badawczo-rozwojowe, zatrudniasz specjalistów od marketingu i księgowości. Ale czy wśród Twoich doradców znajduje się rzecznik patentowy?

Czy w swojej działalności dbasz o ochronę praw własności intelektualnej i przemysłowej?

Kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi to jedna z wiodących kancelarii patentowych w Polsce. Od 30 lat działamy na rzecz polskich i zagranicznych klientów, oferując bogate doświadczenie i wysokie kwalifikacje zespołu. Naszą pozycję potwierdzają liczne wyróżnienia w renomowanych rankingach magazynów Managing Intellectual Property (MIP), World Trademark Review (WTR) czy Intellectual Assets Management (IAM) oraz otrzymane nagrody. Wspieramy przedsiębiorstwa, start-upy, indywidualnych twórców i wynalazców, a także jednostki naukowo-badawcze oraz uczelnie wyższe. Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług cieszymy się dużym zaufaniem klientów. Różnorodność podmiotów, z którymi współpracujemy, pozwala nam oferować wsparcie w 14 nowoczesnych, innowacyjnych sektorach gospodarki. Jesteśmy firmą społecznie odpowiedzialną, której działania oparte są o najwyższe standardy etyczne.

Dzielimy się wiedzą o własności intelektualnej i wspieramy innowacje. Jesteśmy blisko klienta. Poza głównym biurem w Warszawie nasze oddziały znajdują się we Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku.

www.jwp.pl

Zapraszamy na 8. Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2023. www.irforum.pl