Inteligentne inwestowanie podczas 8. FIR – SpeedUp Venture Capital Group i Huge Thing z NAMI!

 Inteligentne inwestowanie podczas 8. FIR – SpeedUp Venture Capital Group i Huge Thing z NAMI!

Jak inteligentnie inwestować? Jakimi prawami rządzą się fundusze inwestycyjne?
I w końcu jak pracować z innowacjami?

Na te pytania odpowiedzą eksperci jednego z największym funduszy inwestycyjnych w Polsce- SpeedUp Venture Capital Group.

Kiedy i Gdzie? Oczywiście podczas 8. edycji Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2023. Wszystkich zainteresowanych gorącym tematem inwestowania zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji naszego wydarzenia.

Kilka słów o naszych Partnerach:

SpeedUp Venture Capital Group

to grupa funduszy inwestujących na wczesnych etapach rozwoju przedsiębiorstwa (seed – Seria A). W obszarze zainteresowań grupy znajdują się firmy i przedsiębiorcy z Europy Środkowej i Wschodniej, którzy dzięki opracowanym przez siebie rozwiązaniom chcą zdobyć globalny rynek.

www.speedupgroup.com

Huge Thing to globalny hub innowacji. Organizując programy akceleracyjne, warsztaty i konsultacje. Pomagamy budować zyskowne startupy, a także wdrażać i rozwijać nowe technologie w organizacjach oraz korporacjach. 

Zaczęliśmy jako jeden z pierwszych programów akceleracyjnych w Polsce. Od 2012 pracujemy z globalnymi i lokalnymi organizacjami aby łączyć start-upy z wyzwaniami dużego biznesu. W 2018 roku obok akceleratora Huge Thing otworzyliśmy Huge Thing Consulting, aby kompleksowo wspierać podmioty publiczne i korporacyjne w budowaniu ekosystemów innowacji.

www.hugething.vc

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *