Innowacyjne kampanie sprzedażowo-marketingowe

Projekt skierowany jest do dużych korporacji, organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego i wszystkich tych, którzy prowadzą kampanie marketingowe lub informacyjne.

CampSys to innowacyjny system informatyczny optymalizujący procesy zarządzania bazą Klientów, w szczególności kampanie marketingowe i sprzedażowe. System obejmuje 4 moduły: SCORE, CAMPAIGN, NBO i FORECAST, które adresują potrzeby największych organizacji w obszarze zarządzania wartością klientów.

Założyciel, wspólnik i prezes zarządu w Projekcie CampSys

Oktawian Augustyn. Założyciel, wspólnik, Prezes Zarządu, Projekt CampSys, Mismo Sp. z o.o.

Założyciel, wspólnik i Prezes Zarządu w Projekcie CampSys. Ponad 15-letnie doświadczenie jako menedżer w Sprzedaży, Marketingu i IT w firmach usługowych. Fan aerial jogi i sauny.

Założyciel, wspólnik i główny analityk w CampSys

Paweł Potempski. Założyciel, wspólnik, Główny Analityk, Projekt CampSys, Mismo Sp. z o.o.

Założyciel, wspólnik i Główny Analityk w Projekcie CampSys. Ponad 20-tenie doświadczenie w budowie i wdrażaniu zaawansowanych systemów IT w firmach usługowych. Pasjonat górskich biegów długodystansowych.

To przedsiębiorcy, którzy po wielu zakończonych sukcesem projektach w Sprzedaży, Marketingu i IT postanowili założyć własny start-up. Po uzyskaniu dofinansowania dla naszego projektu badawczo-rozwojowego we współpracy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju wystartowaliśmy w marcu 2021 z budową systemu CampSys.

Innowacyjny projekt zarządzania kampaniami sprzedażowo-marketingowymi

Celem projektu CampSys jest stworzenie innowacyjnych narzędzi do zarządzania i optymalizacji kampanii sprzedażowo-marketingowych. Firma korzysta z najnowszych zdobyczy dziedziny algorytmiki i uczenia maszynowego.