Innowacyjna technologia w dziedzinie eventów

Meetlify to firma, która poprzez innowacje technologiczne, ale też przede wszystkim znajomość branży spotkań, dostarcza narzędzie podnoszące efektywność networkingu. Firma stworzyła system, który umożliwia uczestnikom wydarzeń sprawne dotarcie do ludzi z którymi chcą porozmawiać lub się spotkać, poprzez łatwość odkrywania osób które odpowiadają ich potrzebom. Pomysł zrodził się z mariażu doświadczonych organizatorów rynku wydarzeń oraz fascynatów nowoczesnej technologii.

Firma oferuje intuicyjną aplikację Meetlify. Nowatorskie rozwiązanie z zastosowaniem badań naukowych realizowanych we współpracy z Instytutem Informatyki Stosowanej Polskiej Akademii Nauk i wdrożeniem ich rezultatów zaowocowało powstaniem aplikacji, która rewolucjonizuje rynek spotkań B2B. Dzięki Meetlify i technologii odkrywania bliskości, użytkownik znajdzie w przestrzeni eventu fizycznie obecne i odpowiadające jego preferencjom osoby. Może umawiać spotkania z wyprzedzeniem lub skorzystać z unikatowej funkcjonalności spotkań ad-hoc i odkrywać preferencje osób z jego najbliższego otoczenia, a indoorowa nawigacja AR łączy wybrane osoby skracając do minimum czas niezbędny na odnalezienie się w przestrzeni wydarzenia. Dzięki Meetlify, cała przestrzeń eventu staje się areną efektywnego networkingu. Co więcej, Meetlify działa (w częściowej funkcjonalności) również offline. Problemy z ciągłym dostępem do internetu lub znacznym zagęszczeniem urządzeń w przestrzeni wydarzenia nie zakłócają pracy systemu i nie wpływają na ograniczenie wsparcia networkingu. 

Dzięki implementacji technologii odkrywania bliskości, Meetlify oferuje również unikalne funkcjonalności organizatorom wydarzeń. Obok potwierdzanie obecności i automatyzacji check-in uczestników na evencie, agendy wydarzenie, wsparcia w organizacji spotkań, system umożliwia również gromadzenie i analitykę danych o aktywnościach zanonimizowanych uczestników, analitykę stoisk oraz tworzenie map popularności stref wydarzenia.  

Meetlify to kompleksowa odpowiedź na wyzwania, przed jakimi po pandemii mierzy się branża spotkań. To innowacyjny system wspierający organizatorów, wystawców, oraz uczestników indywidualnych. Swoje unikalne zastosowania Meetlify kieruje również do właścicieli obiektów konferencyjnych i targowych oraz podmiotów realizujących swoje kampanie marketingowe w oparciu o marketing eventowy.

Więcej o Meetlify:

www.meetlify.com

Zapraszamy na 8. Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2023. www.irforum.pl