Hiperpersonalizacja na żądanie

Pomimo inwestycji w różne systemy informacyjne i zbieranie danych, firmy wciąż borykają się ze spełnieniem nadrzędnego celu – care of one, gdzie wszystkie decyzje podejmowane przez markę, powinny skupiać się na zaspokojeniu unikalnych potrzeb klientów.

Powodem tego wcale nie jest brak danych, ani pomysłów czy wiedzy, ale brak integralności. Powiedzmy to głośno – decyzje nie mogą opierać się wyłącznie na opinii czy przypuszczeniach, nawet eksperta, one muszą opierać się na danych. A marketerzy często dysponują niekompletnymi informacjami, które są rozproszone w niezintegrowanych systemach. Spójne dane to podstawa do spójnej komunikacji i
efektywnego prowadzenia marketingu i sprzedaży.

Dlatego powstała platforma Sensitivity, która po pierwsze zintegruje dane o klientach ze wszystkich systemów i narzędzi, z których korzysta Twój dział i Twoja organizacja (CRM, Marketing Automation, ERP, systemów informatycznych np. call center, analityki webowej, czy eCommerce) w jednym miejscu. Po drugie otworzy Ci drzwi, do świata zaawansowanej analityki i AI. Sensitivity automatyzuje proces tworzenia (dynamicznych) segmentów i profili klientów, ułatwia identyfikację słabych punktów.

Customer Journey, a hiperpersonalizacja na podstawie nie tylko danych operacyjnych, lecz również behawioralnych stanie się możliwa do wdrożenia na każdym etapie interakcji z marką. Po trzecie pomoże mądrze zaplanować i zbudować wartościowe i trwałe relacje z odbiorcami w oparciu o rekomendacje, które wykorzystują teorię psychologii poznawczej. W dobie dostępności wszelkiego rodzaju danych powiązanych z klientami oraz szybko ewoluujących zindywidualizowanych oczekiwań konsumentów, marketing w wersji hiper staje się niezbędnym elementem każdej skutecznej strategii. Wyciśnij potencjał swojej firmy dzięki danym i AI – umów się na spotkanie inspiracyjne.

Projekt Sensitivity jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Inteligentny Rozwój. Projekt realizowany w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju: Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020, Działanie Projekty B+R przedsiębiorstw. Szybka Ścieżka.

Więcej o firmie TIDK:

www.tidk.pl

Zapraszamy na 8. Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2023. www.irforum.pl