Glopack – ekologia w parze z ekonomią

W obecnym czasie gdy coraz więcej firm decyduje się na wprowadzenie innowacyjnych projektów do modelu swojej  działalności gospodarczej. Na rynku krajowym istnieją spółki, które od wielu lat intensywnie angażują się w prace badawczo-rozwojowe mające na celu stworzenie nowych rozwiązań, mających znaczący wpływ na rynek, środowisko, postrzeganie  innowacji.

Firma Glopack od wielu lat wykorzystuje nowe opatentowane rozwiązania w swoim biznesie, które opierają się przede wszystkim na promowaniu ekologii, a także i efektywności w realizowanych projektach. Glopack wspólnie z innymi organizacjami podejmuje działania, które zmierzają w kierunku stworzenia obiegu zamkniętego dla opakowań wykonanych z tworzyw sztucznych. Wszystko to wpływa na mniejsze zanieczyszczenie środowiska naturalnego i zachowanie dotychczasowej, zrównoważonej polityki cenowej.

Wypracowane wartości – optymalizacja kosztów z zachowaniem doskonałej jakości produktów.

Opatentowane, rozwiązania firmy Glopack są intensywnie wdrażane u wielu odbiorców z różnych sektorów gospodarki, dzięki temu pracownicy firmy zaangażowani w procesy mogą stwierdzić poprzez opinię beneficjentów towaru, jakie korzyści ekonomiczne niesie ze sobą zakup nowych folii proponowanych przez spółkę.

Jest to najlepsza droga do określenia wielkości optymalizacji, kierunków rozwoju, korekt proponowanych produktów.

Dzięki takiemu modelowi sprzedaży, potencjalni i obecni odbiorcy na bieżąco znają wielkość swoich oszczędności i biorą aktywny udział w ich zwiększaniu.

Dbałość o środowisko naturalne – rozwiązania ekologiczne w Glopack

Głównym, podstawowym założeniem spółki było i jest zredukowanie emisji opakowań plastikowych jakie powstają w wyniku działalności prowadzonej przez przedsiębiorstwa zarówno produkcyjne, handlowe i transportowe. Osiągnięcia spółki Glopack na tym polu są imponujące, każdy kontrahent, który zdecyduje się na wprowadzenie produktów firmy, może być pewny redukcji plastiku minimum na poziomie 30/40%. Innowacyjne produkty Glopack są rozwijane w szczególności w kierunku redukcji opakowań wprowadzanych i generowanych przez przedsiębiorstwa .Taka polityka jest niezmiennie kontynuowana i rozwijana przez firmę poprzez nowe produkty jak na przykład folie perforowane i wzmacniane z zawartością 30/40% recyklingu. Wszystkie towary jakie są dostępne na rynku mogą być zabezpieczane folią Glopack w czym firma pomaga poprzez wdrożenie i dopasowanie asortymentu do potrzeb kupującego.

Dowiedz się więcej o Glopack:

www.glopack.pl

Zapraszamy na 8. Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2023. www.irforum.pl