Dyrektor NCBR wręcza nagrody „Naukowcom Przyszłości” 2021. Trwa edycja 2022 nagrody.

Bez odwagi, bez determinacji, bez wizji, bez otwartości – nie byłoby innowacji. Zdajemy sobie z tego sprawę. Zdają sobie też zarządzający funduszami na innowacje i rozwój. Wiceminister Funduszy i Polityki Regionalnej, Małgorzata Jarosińska-Jedynak i Dyrektor NCBR uczestniczyli 28 września w wieczornej, ekskluzywnej Gali Nagrody „Naukowiec Przyszłości 2021” z udziałem ponad 400 gości w Hotelu Copernicus w Toruniu.
 
Podczas uroczystej Gali poznaliśmy laureatów nagrody Naukowiec Przyszłości – autorów badań, którzy nie boją się przy ich realizacji głośno o nich mówić i promować wśród całego społeczeństwa. Dyrektor NCBR miał zaszczyt wręczyć nagrodę naukowcom w kategorii – Nauka dla lepszego życia w przyszłości.
 
W czasie gali Dyrektor podkreślał, że cieszy go fakt, iż może w takich miłych okolicznościach spotkać się z wieloma beneficjentami środków NCBR na badania i rozwój.
 
Dr inż. Wojciech Kamieniecki odebrał również statuetkę w honorowej kategorii Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju pn. Wspieranie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki.
 
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju było jednym z Partnerów honorowych tegorocznego Forum Inteligentnego Rozwoju.

Regulamin forum

FORUM INTELIGENTNEGO ROZWOJU 2021