Centrum Inteligentnego Rozwoju dołącza do pilotażowego programu Odznaka+

 Centrum Inteligentnego Rozwoju dołącza do pilotażowego programu Odznaka+

Centrum Inteligentnego Rozwoju dołącza do pilotażowego programu Odznaka+System Odznaka + jest aplikacja działającą w przeglądarce internetowej. Umożliwia wydawanie, etapowe gromadzenie, przechowywanie i udostępnianie cyfrowych poświadczeń w standardzie Open Badges oraz zabezpieczonych cyfrowo certyfikatów pdf.

System umożliwia cyfrowe poświadczenie osiągnięć, kwalifikacji, pojedynczych efektów uczenia się i ich zestawów lub uczestnictwa w jakimś wydarzeniu. Muszą one spełnić kluczowy warunek – mieć jasno określone kryteria przyznawania.

Czym jest open badges? To innowacyjny, międzynarodowy standard umożliwiający cyfrowe poświadczenie zweryfikowanych osiągnięć, umiejętności czy kompetencji. Wykorzystuje atrakcyjną formę cyfrowych odznak z zakodowanymi i zabezpieczonymi informacjami, niezbędnymi do identyfikacji i weryfikacji tego, za co otrzymano daną odznakę, kto ją otrzymał i przez kogo została wydana.

Cieszymy się na współpracę przy tak innowacyjnym projekcie.Już niebawem Laureaci Nagród Forum Inteligentnego Rozwoju otrzymają pierwsze odznaki.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *