CAP Sp. z o.o.

Nasza firma CAP Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 2009 roku i jesteśmy jedynym producentem produktu biobójczego do dezynfekcji wody pitnej o nazwie Supra activa oraz Supra Plus do dezynfekcji wody basenowej i sukcesywnie wprowadzamy je na polski rynek.

Głównym celem naszej firmy jest zaoferowanie naszemu odbiorcy produktów wysokiej jakości. Dążymy do kojarzenia marki Supra activa i Supra Plus z takimi cechami jak: solidność, efektywność w działaniu, kreatywność co pozwoli nam na zbudowanie zaufania u Klientów i długoterminową współpracę.
Z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, iż jesteśmy partnerem rzetelnym, prężnie przystosowującym się do wymogów rynku, który w pierwszej kolejności stawia na zdrowie Klientów.

Polityka naszej firmy na najbliższe lata przewiduje dalszy rozwój w obszarach działania, wzmocnienie pozycji rynkowej oraz zapewnienie Klientom perfekcyjnej obsługi.

Wierzymy, że to jakość połączona z wiedzą jest najważniejsza i dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi i produkty spełniały oczekiwania Klienta.