Sebastian Walerysiak

Sebastian Walerysiak

Prezes Zarządu Viessmann

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów MBA w Wyższej Szkole Handlu i Prawa Łazarskiego w Warszawie. Z firmą Viessmann związany od ponad 20 lat, czyli od początku swojej ścieżki zawodowej. W trakcie kariery zawodowej w Viessmann, miał krótką przerwę: w latach 2009-2010 w Funduszu Inwestycyjnym Mistral S.A pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego Projektami Biznesowymi, a następnie był prezesem zarządu firmy Giełda Wschodnia S.A. Wyrazem uznania dla kompetencji managerskich oraz dużego doświadczenia w branży grzewczej, było powołanie na stanowisko prezesa zarządu firmy Viessmann w 2011 roku.

Jego indywidualne osiągnięcia, efektywne zarządzanie, wieloletni wkład w rozwój firmy, intuicję biznesową oraz wspieranie istotnych dla rozwoju branży inicjatyw zostały trzykrotnie wyróżnione i nagrodzone tytułem Osobowość Branży (lata 2017 -2019).

Pytany o swój największy sukces, odpowiada, że jest to umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami, opartych na zaufaniu i szacunku. Prywatnie pasjonuje się nowinkami technologicznymi, zwłaszcza w zakresie motoryzacji. Wielki entuzjasta tenisa ziemnego oraz zimowych dyscyplin sportowych. Dumny ojciec dwóch synów.

“Przedsiębiorcy-Wizjonerzy przyszłości” – Od innowacji do rynkowego sukcesu

Aparthotel "Termy Uniejów"

Prezentacja prac przemysłowych, rozwojowych, a także gotowych innowacyjnych projektów i usług  innowacyjnych przedsiębiorców, którzy dzięki wizjonerskim pomysłom inteligentnie rozwijają swoje organizacje i kształtują rynek, a także wpływają na nasze życie. Jak będzie wyglądała zatem nasza przyszłość? Jak wejść z przytupem do gospodarki? 7-minutowe prelekcje przedstawicieli firm nastawionych na dynamiczny i zrównoważony rozwój, połączone z profesjonalnymi […]

Scena otwarta
READ MORE