Kancelaria LDS: Specjalizacja w dziedzinie własności intelektualnej oraz wyróżniająca się jakość usług to klucz do sukcesu

Kancelaria LDS stanowi unikatową na polskim rynku formę współpracy rzeczników patentowych, europejskich rzeczników patentowych, adwokatów i radców prawnych. Zespół kancelarii to ponad 50 specjalistów oraz pracowników wsparcia, którzy gwarantują najwyższy standard usług.

Kancelaria LDS łączy kompetencje w zakresie prawa własności przemysłowej (ocena zdolności rejestracyjnej, rejestracja, utrzymanie ochrony i spory w dziedzinie znaków towarowych, wzorów przemysłowych, patentów i innych) prawa autorskiego, prawa mediów i prawa reklamy oraz sektorów regulowanych (farmaceutyki i żywność).

Wspólnicy i pracownicy Kancelaria LDS uczestniczyli w wielu precedensowych sprawach, które zmieniły wykładnię  przepisów prawnych w zakresie własności intelektualnej oraz pozwoliły wdrożyć do prawa polskiego koncepcje prawne wcześniej stosowane w innych krajach.

Zwracając się do Kancelaria LDS w sprawach związanych z własnością intelektualną bądź pokrewnych, mogą Państwo liczyć na pomoc zespołu specjalistów gotowych sprostać Państwa potrzebom i oczekiwaniom strategicznie i prawniczo. Kancelaria LDS ceni takie wartości jak współdziałanie, którego skutkiem jest synergia wynikająca z połączenia umiejętności technicznych, proceduralnych, prawnych i praktycznych.

Usługi kancelarii LDS są od lat wyróżniane i rekomendowane przez prestiżowe międzynarodowe rankingi branżowe takie jak:

– Chambers & Partners Europe and Global Guides

– WTR1000 – The World’s Leading Trademark Professionals

– IAM Patent 1000 – The World’s Leading Patent Professionals

Początki kancelarii prawnej LDS Łazewski Depo i Wspólnicy sięgają roku 1995. Wtedy to, w młodej polskiej gospodarce wolnorynkowej zaczęto stopniowo doceniać własność intelektualną jako ważne aktywo przedsiębiorstwa. Specjalizacja w dziedzinie własności intelektualnej oraz wyróżniająca się jakość usług to klucz do sukcesu kancelarii LDS. Ta zasada sprawiła, że dziś  kancelaria LDS stanowi unikatową ofertę na polskim rynku usług prawnych: wysoce wyspecjalizowane i wszechstronne rozwiązanie w zakresie IP.