BiznesPortal.pl – Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. przedstawia nowy projekt wsparcia dla przedsiębiorców!

Fotorelacja FIR

BiznesPortal.pl to pierwsze tak kompleksowe źródło informacji o finansowaniu firm. Każdy przedsiębiorca będzie mógł w prosty sposób wyszukać oferty dopasowane do indywidualnych potrzeb. Wystarczy wpisać NIP, a wyszukiwarka dostarczy sprofilowanych informacji o możliwościach dofinansowania.

System informatyczny jest zintegrowany z rejestrami państwowymi. Dzięki temu prezentuje firmom aktualne oferty wsparcia, profilując je z wykorzystaniem takich parametrów jak wielkość firmy, branża, lokalizacja, okres działalności.

Wyszukiwarka gromadzi w jednym miejscu informacje o dofinansowaniach w różnych formach (dotacje, pożyczki, ulgi podatkowe, gwarancje, inne instrumenty finansowe) i z różnych źródeł (środki krajowe, unijne, międzynarodowe). Przedsiębiorcy uzyskają również bezpośredni kontakt do odpowiedzialnych za oferty wsparcia podmiotów.

BiznesPortal.pl ma za zadanie ułatwić przedsiębiorcom prowadzenie i rozwijanie działalności gospodarczej. Dzięki sprawnemu odnajdywaniu informacji gwarantuje firmom oszczędność czasu. Jest polskim standardem technicznym, który dorównuje globalnym standardom i sprzyja zwiększeniu konkurencyjności rodzimych przedsiębiorstw.

Inicjatywa stworzenia BiznesPortal.pl to część misji ARP S.A. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. to spółka Skarbu Państwa z ponad 30-letnim doświadczeniem we wspieraniu biznesu i doskonale znająca realia prowadzenia działalności gospodarczej. Spółka oferuje przedsiębiorcom liczne narzędzia finansowe, które pomagają im w rozwoju. Oferta pożyczkowa ARP S.A. jest ważnym elementem bazy danych BiznesPortal.pl.

BiznesPortal.pl powstał przy współpracy z Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej.

Więcej o BiznesPortal:

www.biznesportal.pl

Więcej o Agencji Rozwoju Przemysłu:

www.arp.pl/pl/

Zapraszamy na 8. Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2023. www.irforum.pl