Marka Przyszłości – czytelny komunikat dla klientów i odbiorców
Marka Przyszłości to Nagroda i Godło, które przyznajemy niebanalny produktom i najwyższej klasy usługom.
Marka Przyszłości to Nagroda i Godło, które przyznajemy niebanalny produktom i najwyższej klasy usługom.
Stań się częścią złotej edycji kongresu. Świętuj z nami w Uniejowie 21-22 listopada 2024.
Stań się częścią złotej edycji kongresu. Świętuj z nami w Uniejowie 21-22 listopada 2024.
Popularyzujemy osiągnięcia innowatorów również w świecie online. Poznaj formy promocji, które możemy Ci zaoferować.
Dołącz do grona laureatów i zaprezentuj siebie oraz swoje dokonania podczas złotej edycji Forum Inteligentnego Rozwoju
PCz 10. Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2024 – to oficjalna nazwa naszego tegorocznego forum w Uniejowie. Politechnika Częstochowska – naszym Partnerem tytularnym.
O tym jak ważne jest promowanie dokonań, czy to naukowych czy biznesowych, chyba już nikogo nie trzeba przekonywać.
Wyjątkowe taśmy, zaprojektowane, by sprostać różnorodnym wymaganiom. Samoprzylepne kleje silikonowe do zastosowań specjalnych – SPECSIL.
Raport poświęcony Uczelniom i Instytucjom, które najsprawniej współpracują z przedsiębiorcami nad wdrożeniami innowacji na rynek.
W ramach projektu „wodoGOZowanie w praktyce”, którego dr hab. Marzena Smol ma przyjemność być kierownikiem. Woda jako kluczowy element transformacji ku gospodarce o obiegu zamkniętym (GOZ).
Korzyści segmentacji punktów sprzedaży dla producentów CPG. Zwiększ efektywność swojego biznesu – jak ClusterSense wspomaga wprowadzanie nowości produktowych.
Stworzyliśmy specjalne miejsce w naszej agendzie, blok tematyczny zatytułowany: Kobiety przyszłości – liderki inteligentnego rozwoju.
Dla nas liczy się Wasze zdanie. Miej wpływ na rozwój innowacji. Przyszłość to jeden z motywów przewodnich naszego wydarzenia.
Lider Inteligentnego Rozwoju – prezentujemy pełną listę laureatów 2024. Przyszłość należy do osób, które aktywnie promują się i rozwijają.
Przygotowania do jubileuszowej odsłony forum wkraczają w kolejny etap. Z każdym dniem przybliżamy się do 10. jubileuszowej odsłony.
Można by pomyśleć, że to najdziwniejsze połączenie o jakim słyszeliście, a jednak zapewniamy, że to absolutnie sensowne i potrzebne, a co więcej wiemy co mówimy, bowiem promocją zajmujemy się od lat!
Wideorelacja jako skrót FIR, a w niej fragmenty paneli prezentacyjnych, debat czy uroczystej gali wręczenia nagród pionierom i innowatorom
Wypowiedź o 9. Forum Inteligentnego Rozwoju jako o cenionym forum wymiany myśli przedstawicieli nauki, ekspertów oraz praktyków biznesu
Gliwicka firma Blees stworzyła autonomiczny autobus, który jest najbardziej zaawansowaną maszyną tego typu nie tylko w Polsce
Podsumowanie 9. edycji Forum Inteligentnego Rozwoju. Ta edycja różniła się od poprzednich i miała formułę elitarnego kongresu medialnego
9. edycja Forum Inteligentnego Rozwoju. Całe wydarzenie transmituje dla Was Forbes Polska, jako patron medialny wydarzenia 💪
Już za kilka dni spotkamy się podczas kolejnej odsłony Forum Inteligentnego Rozwoju! Zagościmy w Gdańsku, a dokładnie w Olivia Star.
Aby sprostać nadmiarowi zielonej energii w godzinach szczytu wytwarzania, zaprojektowaliśmy GME jako mniejszą siostrę potężnych elektrowni szczytowo-pompowych.
Forum Inteligentnego Rozwoju z wyjątkowym wsparciem. Ministerstwa i Agencje Rządowe objęły 9. edycję FIR patronatem honorowym
Ślady Przyszłości nową formą promocji dla wyjątkowych innowatorów i pionierów. Ślady to platforma, na której każdy znajdzie coś dla siebie.
Aby sprostać nadmiarowi zielonej energii w godzinach szczytu wytwarzania, zaprojektowaliśmy GME jako mniejszą siostrę potężnych elektrowni szczytowo-pompowych.
Z wielką dumą chwalimy się objęciem 9. edycji Forum Inteligentnego Rozwoju patronatem honorowym przez Ministra Edukacji
W Forbes ukazało się najnowsze wydanie sekcji tematycznej Rzecz o Innowacjach w ramach specjalnego działu Nauka i Biznes.
Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju, Naukowiec Przyszłości oraz R&D Impact ponownie zostaną wręczone innowatorom
Debata „Partnerzy innowacji – synergia i komplementarność” podczas 9. Forum Inteligentnego Rozwoju w Gdańsku
Marka Przyszłości i Lider Inteligentnego Rozwoju. Innowatorzy ponownie nagrodzeni prestiżowymi nagrodami podczas Forum Inteligentnego Rozwoju
Debata „Platformy innowacji – szansa na zwiększenie efektywności internacjonalizacji”, która będzie miała miejsce na II Kongresie Przedsiębiorstw Rodzinnych pt. „Sukcesja w biznesie”
Uczelnia przyszłości – naszym Partnerem tytularnym 10. edycji Forum Inteligentnego Rozwoju w Uniejowie, dzięki czemu możemy wspólnie tworzyć przyszłość i rozwijać innowacyjne technologie.
Za nami premiera pierwszego odcinka nowej serii Ślady Przyszłości, którą możecie oglądać na kanale YouTube! Bohaterem premierowego odcinka jest dr n. med. Maciej Michalak.
Nasi partnerzy podczas Forum Inteligentnego Rozwoju to organizacje reprezentujące i wspierające polskich małych i średnich przedsiębiorców.
Już teraz czujemy zapach sukcesu i innowacyjnych pomysłów unoszący się w powietrzu. Znamienici goście, speakerzy, debaty eksperckie i nagrody!
Aby sprostać nadmiarowi zielonej energii w godzinach szczytu wytwarzania, zaprojektowaliśmy GME jako mniejszą siostrę potężnych elektrowni szczytowo-pompowych.
Już kolejny raz w prestiżowym magazynie Forbes, ukaże się raport specjalny, w którym znajdą się historie Liderów Inteligentnego Rozwoju.
Wspólnie z PAIH wspieramy umiędzynarodowienie polskiej gospodarki.
Power Speech przygotowany przez Marcina Prokopa. Dziennikarz przedstawi pełną humoru i anegdot opowieść o kulisach 25-letniej pracy w telewizji i na scenie. Odpowie także na szereg nurtujących pytań.
Zarejestruj się na Forum Inteligentnego Rozwoju, które zbliża się wielkimi krokami. Oficjalnie ruszyła rejestracja na 9. jak i na 10. odsłonę
Nowotwory płuc i piersi są jednymi z najczęściej występujących nowotworów w Polsce. Pomimo postępów dokonywanych na przestrzeni ostatnich lat medycyna jest wciąż bezsilna wobec skutecznego leczenia nowotworów.
Misją instytutu jest wspieranie polskich przedsiębiorców rodzinnych i badaczy zajmujących się przedsiębiorczością rodzinną w Polsce
Można by pomyśleć, że to najdziwniejsze połączenie o jakim słyszeliście, a jednak zapewniamy, że to absolutnie sensowne i potrzebne, a co więcej wiemy co mówimy, bowiem promocją zajmujemy się od lat!
Debata „Globalne problemy okiem wizjonerów” z udziałem Liderów Inteligentnego Rozwoju, w trakcie której speakerzy poruszą gospodarczo-społeczne problemy współczesnego świata.
Ekspercka wiedza Doroty Morki na temat ekspansji krajowych przedsiębiorstw za granicą na Forum o przyszłości polskich innowacji
Właśnie ukazało się najobszerniejsze w historii, bo zawierające aż 9 stron, wydanie naszej sekcji tematycznej Rzecz o Innowacjach w magazynie Forbes Polska!
Maciej Kurzajewski wystąpi na scenie z Power Speechem mającym na celu przybliżyć umiejętności skutecznego przemawiania przed publicznością.
Jesteśmy zaszczyceni, że Minister Nauki objął Patronatem Honorowym 9. i 10. edycję Forum Inteligentnego Rozwoju.
Cieszymy się, że gospodarzem naszej jubileuszowej gali po raz kolejny będzie Uniejów. Innowacyjne rozwiązania znów ujrzą światło dzienne.
Będziemy rozmawiać o tym, co ważne i przełomowe, a naszym hasłem przewodnim będzie: „Innowacje wychodzą z cienia. Sieciowanie dla dobrej przyszłości społeczeństwa”.
Czekamy na Twoją kandydaturę do nagrody Lider Inteligentnego Rozwoju. Opowiedz o swojej działalności i wypełnij ankietę.
Przypominamy o specjalnym dziale „Nauka i Biznes” w marcowym numerze Forbes. Jeśli jesteś twórcą nowatorskich badań podziel się swoimi sukcesami z szerokim gronem osób.
Nowo powstały format „Ślady” prezentować będzie trzy sekcje tematyczne. Prowadząca pierwszego z nich „Ślady zbrodni” Olga Herring, znana szerszemu gronu odbiorców podcasterka true crime, przedstawi zawiłe sprawy, w których prawda dotychczas nie ujrzała światła dziennego.
Inteligentny rozwój nie jest możliwy bez innowacji wynikających z wiedzy. Dlatego osobiście bardzo się cieszę, że społeczność wybitnych innowatorów i
Czym charakteryzuje się Dzień Nauki Polskiej? To docenienie dotychczasowego dorobku polskich badaczy, ale także promocja tego, co warte pokazania światu.
Przygotowania trwają pełną parą Kolejny miesiąc przygotowań do Forum Inteligentnego Rozwoju za nami. W Styczniu odbyło się spotkanie z przewodniczącą
Ekoschematy – nowa era rolnictwa w Polsce „Ekoschematy” to słowo elektryzujące wszystkich rolników, którzy w roku 2023 złożyli wnioski o
Jak będzie wyglądała przyszłość ludzkości? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Wiele osób i organizacji dopiero zaczyna dostrzegać, jak wielki
Solwena została uznana za lidera we wdrażaniu rozwiązań związanych z zarządzaniem efektywnością energetyczną różnego rodzaju obiektów. Opracowany przez Solwenę system
8. Forum Inteligentnego Rozwoju 2023 w Uniejowie zakończyło się kilka dni temu, lecz nasza redakcja pracuje nieustannie, by słuch o
W przyszłym roku uderzamy z FIR z podwójną siłą i to dosłownie! Nie możemy się doczekać spotkania z Państwem. Do
Bilingual Future Forum to wydarzenie gromadzące uczestników wokół tematu dwujęzyczności i powiązanych z nią badań, doświadczeń, narzędzi i procesów. Pomysł
Innowacyjna technologia przyrostowe w badaniach naukowych Badania nad technologiami polimerów prowadzone w dziedzinie poliuretanów medycznych oraz technologii addytywnych, stanowią istotny
Przez lata województwo śląskie utożsamiane było wyłącznie z przemysłem ciężkim i górnictwem, obecnie zaś – z rozwiązaniami opartymi na wiedzy
Kruszywo lekkie to materiał budowlany, który zyskuje coraz większą popularność dzięki swoim unikalnym właściwościom. Jest ono wykorzystywane w budownictwie, infrastrukturze,
Wielka rewolucja cywilizacyjna: Transformacja cyfrowa w dzisiejszym świecie Trwająca globalna transformacja cyfrowa doprowadziła w ostatnich latach – a szczególnie obecnie, kiedy świat
Energia i cel projektu: Opracowanie technologii wytwarzania katod węglanowego ogniwa paliwowego Zakończenie projektu p.t.: „Opracowanie technologii wytwarzania katod węglanowego ogniwa
Projekt skierowany jest do dużych korporacji, organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego i wszystkich tych, którzy prowadzą kampanie marketingowe lub informacyjne.
Prof. Mirosława El Fray – kierownik Katedry Inżynierii Polimerów i Biomateriałów na ZUT w Szczecinie oraz dyrektor Centrum Dydaktyczno-Badawczego Nanotechnologii.
Dr hab. n. med. Magdalena Chechlińska kieruje Zakładem Biologii Nowotworów Narodowego Instytutu Onkologii – PIB, im. M. Skłodowskiej-Curie w Warszawie.
Pellicarnos SA jest startupem specjalizującym się w żywności specjalnego zastosowania medycznego. Głównymi udziałowcami są prof. Paweł Grieb i RDS Fund
Prof. dr hab. n. med. inż. Renata Mikołajczak – w Narodowym Centrum Badań Jądrowych pełni funkcję pełnomocnika dyrektora Ośrodka Radioizotopów
Spółka Fludra, od początku swojego istnienia sięgającego 1930 roku, była i jest do dzisiaj firmą rodzinną. Pierwotną specjalizację, czyli kowalstwo,
VEDACO – specjalizuje się w realizacji projektów B+R z zakresu szeroko rozumianej ergonomii. Realizuje je w oparciu o metodologię design
Dr inż. Artur Kurnyta – doktor nauk inżynieryjno-technicznych w dziedzinie inżynierii mechanicznej, specjalizujący się w zintegrowanych systemach pomiarowych oraz monitorowaniu
Centrum Doradztwa i Analiz Projektowych Sp. z o.o. (CDiAP) jest firmą świadczącą usługi konsultingowe z zakresu IT i zarządzania. Strategicznym
Przechowywanie pod zwiększonym ciśnieniem, tzw. hiperbaryczne przechowywanie, jest jedną z najbardziej obiecujących metod utrwalania, która pozwala na znaczące wydłużenie trwałości
Fundacja została założona przez grupę przyjaciół, aby stworzyć formalną możliwość dalszego działania na rzecz środowiska, które nas połączyło – społeczności
Poruszanie się po labiryncie podziemnych korytarzy Metra Warszawskiego to nie lada wyzwanie dla osób ze szczególnymi potrzebami, niepełnosprawnych, niewidomych. Windy
Węglanowe ogniwa paliwowe (MCFC) postrzegane są jako perspektywiczna technologia do produkcji energii elektrycznej i ciepła. Ogniwa paliwowe w odróżnieniu od
W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, przedsiębiorstwa produkcyjne muszą nie tylko efektywnie działać, ale także troszczyć się o bezpieczeństwo swoich pracowników
Do 30 października br. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju przyjmuje wnioski o dofinansowanie innowacyjnych projektów w konkursach „Ścieżka SMART” oraz
Miasto Zabrze realizuje projekt „Zabrze – miasto przestrzenią rozwoju”, finansowany z programu „Rozwój Lokalny”, współfinansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego
Na Politechnice Warszawskiej realizowany jest projekt Integracja i mobilizacja danych o różnorodności biotycznej Eukaryota w zasobach polskich instytucji naukowych (IMBIO),
Jednym z ważniejszych problemów współczesnych miast jest rosnąca dynamika zapotrzebowania na przewozy towarowe, w tym dostawy realizowane na ostatnim kilometrze
W 2016r. powstała firma Plantlab Sp. z o.o. – działającą w branży biotechnologii, która we współpracy z najlepszymi ekspertami i instytutami badawczymi
UltronAR: A Real Game Changer Rzeczywistość Rozszerzona (AR) zdobywa coraz większą popularność w różnych dziedzinach życia. Wśród firm, które korzystają
Projekt „Narodowa Infrastruktura Superkomputerowa dla EuroHPC – EuroHPC PL” buduje specjalistyczną infrastrukturę obliczeń wielkoskalowych celem zwiększenia innowacyjności i konkurencyjności polskiej
ABSTRAKT “Nowa generacja materiałów ogniotrwałych dla przemysłu miedziowego” Dr inż. I. Jastrzębska Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, al.
Rośliny ozdobne stanowią najbardziej dochodowy sektor produkcji roślinnej w Polsce, wiele z nich znajduje także zastosowanie w medycynie i kosmetologii,
Prof. Kucińska-Lipka wraz ze swoim zespołem w Katedrze Technologii Polimerów Politechniki Gdańskiej pracuje między innymi nad stworzeniem biodegradowalnego implantu, który
Wydział Mechaniczny jest najstarszym wydziałem Politechniki Lubelskiej oraz znajduje się w gronie najlepszych jednostek naukowych w Polsce. W wyniku kompleksowej
Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki jest jednym z największych i najstarszych w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Aktualnie zatrudnia ponad 300
Skórzana stolica Polski – tak nazywano przed laty Radom. Niewiele miast w kraju może pochwalić się tak bogatą historią garbarstwa. Ogólnopolska
BiznesPortal.pl to pierwsze tak kompleksowe źródło informacji o finansowaniu firm. Każdy przedsiębiorca będzie mógł w prosty sposób wyszukać oferty dopasowane
Projekt CO-FRESH „Współtworzenie zrównoważonych i konkurencyjnych łańcuchów wartości produkcji owoców i warzyw w Europie” 2020-2024. Głównym celem projektu CO-FRESH jest
Pomimo inwestycji w różne systemy informacyjne i zbieranie danych, firmy wciąż borykają się ze spełnieniem nadrzędnego celu – care of one,
Ważnym elementem wieńczącym bryłę domu jest dach. Ma on wpływ nie tylko na wartości estetyczne ale także użytkowe: jest odpowiedzialny
Firma Czamara działa na rynku od 1985 roku. Posiada bogate doświadczenie w opracowywaniu nowoczesnych zeroemisyjnych systemów wytwarzania, magazynowania i dystrybucji
Zadzwoń lub napisz: biuro@ircentrum.pl
Nasi doradcy odpowiedzą na każde Twoje pytanie.
FORUM INTELIGENTNEGO ROZWOJU 2024
Centrum Inteligentnego Rozwoju
ul. Fabryczna 43
43-110 Tychy
tel.: +48 32 307 22 42
e-mail: biuro@ircentrum.pl