Zakres tematyczny Terminy wydarzeń

13:00-19:00

Strefa wystawiennicza

6 czerwca

20:00

Night of Networking połączony z występem artystycznym

6 czerwca

 

Muzyka na najwyższym poziomie, wyśmienity catering, rozmowy o innowacjach i rozwoju w luźnym tonie, nowe znajomości, uroczy klimat miejsca – tak zapowiada się wieczór pierwszego dnia 7. Forum Inteligentnego Rozwoju. To czas na relaks w Uniejowie. Uczestników FIR, czeka po części merytorycznej wydarzenia wieczór przy lampce wina, w swobodnej atmosferze dyskusji z innowatorami.

10:00-18:00

Strefa wystawiennicza

7 czerwca

16:00-18:00

7. Gala Nagród Forum Inteligentnego Rozwoju: Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju, Nagroda Naukowiec Przyszłości, Nagroda Marka Przyszłości

7 czerwca

 

Ten moment zawsze wzbudza największe emocje wśród gości będących na kolejnych edycjach FIR. 7 czerwca 2022 r. wręczymy po raz kolejny statuetki i certyfikaty „Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju”, Nagrody „Naukowiec Przyszłości”, a także po raz pierwszy uhonorujemy Laureatów „Marki Przyszłości” – wyróżnienia dedykowanego produktom i usługom, które jednoznacznie kojarzą się z rozwojem.

 

Całość imprezy poprowadzi Olivier Janiak w towarzystwie Dyrektor Forum i Nagród Marty Pomietlorz-Loski i Redaktora Naczelnego „Rzecz o Innowacjach”, Sebastiana Wacha.

Forum Inteligentnego Rozwoju Unikalny kongres przyszłości