7 czerwca: 7. Gala Nagród Forum Inteligentnego Rozwoju. Ogólnopolskie medialne wydarzenie poprowadzi Olivier Janiak.

Ten moment zawsze wzbudza największe emocje wśród gości będących na kolejnych edycjach FIR. 7 czerwca 2022 r. wręczymy po raz kolejny statuetki i certyfikaty „Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju”, Nagrody „Naukowiec Przyszłości”, a także po raz pierwszy uhonorujemy Laureatów „Marki Przyszłości” – wyróżnienia dedykowanego produktom i usługom, które jednoznacznie kojarzą się z rozwojem.

Kto tym razem znajdzie się na głównej scenie wydarzenia? Całość imprezy poprowadzi Olivier Janiak w towarzystwie Dyrektor Forum i Nagród Marty Pomietlorz-Loski i Redaktora Naczelnego „Rzecz o Innowacjach”, Sebastiana Wacha.

Wybór Laureatów potrwa do 27 maja. Nagrody są przyznawane w kilkunastu kategoriach. Przez cały rok szukamy innowacyjnych projektów, za którymi stoją ludzie prezentujący postawę prospołeczną, podejście na „tak” względem konieczności promowania swoich rozwiązań wśród całego społeczeństwa. Nagradzamy ludzi, którzy wierzą, że  promocja projektu i wzmacnianie marki osobistej ma znaczenia dla rozwoju prowadzonych prac. W uroczystości wezmą udział Laureaci i osoby zarejestrowane na wydarzenie w ramach rejestracji PREMIUM, a jak co roku impreza odbędzie się przy udziale ogólnopolskich mediów. Więcej o nagrodach:

www.pnir.pl

www.naukowiecprzyszlosci.pl