Zagramy o przyszłość

Rozgrywka odbędzie się podczas debaty „Gra o przyszłość, czyli wizjonerzy, wynalazcy, naukowcy, biznesmeni razem, czy osobno?”. Swój głos w tej sprawie zaprezentuje między innymi Prezes Zarządu „General Electric Company Polska” Marian Lubieniecki. Prócz niego w debacie wezmą udział: Tomasz Kołodziejak, przedsiębiorca i stały mieszkaniec Doliny Krzemowej, a obecnie menedżer tworzący nowe strategie dla technologii w Samsungu oraz doktor Mateusz Hołda, reprezentant polskiej nauki na prestiżowej liście „30 Under Europe” magazynu „Forbes”.

Ta główna debata IV Forum Inteligentnego Rozwoju w Uniejów Uzdrowisko Termalne wystartuje 29 listopada podczas Gali Liderów Inteligentnego Rozwoju, na której wręczone zostaną nagrody główne i honorowe. Galę uświetni swym prowadzeniem Marcin Prokop. Ale to nie wszystko, bo znany prezenter wcieli się też w rolę prelegenta i wygłosi wykład pt. „Przyszłość jest zmianą, czyli jak najnowsza technologia wpływa na nasze życie i pracę oraz co należy wiedzieć, żeby na tym skorzystać?”.

Rejestracja na wydarzenie rusza już wkrótce. Takiej okazji nie można przegapić, dlatego wraz ze współorganizatorem Grupa Eurokreator gromko zachęcamy do udziału w Forum.

Tymczasem bądźcie czujni, bo tuż za rogiem czyhają nowi prelegenci, partnerzy i wiele, wiele więcej.