Wizytówką jest sukces

Unikalne, interesujące, nasycone dawką innowacyjności i inteligentnym rozwojem. Takie są właśnie informacje, ukazujące się w sekcjach tematycznych opierających się na inteligentnych specjalizacjach.

Każdy wizerunek musi zostać zbudowany na filarach zaufania, wsparcia i współpracy. Tworząc sukces zespołu redakcyjnego sekcje tematyczne „Rzecz o Innowacjach” / ”Rzecz o Inwestycjach” oraz program „goPL” pamiętają doskonale o kwestiach poruszanych przy styku trzech kluczowych filarów – biznesu, samorządu i nauki. To właśnie dzięki energicznym działaniom oraz doświadczonemu zespołowi, udaje się rzetelnie opisać zmieniającą Polskę, europejską i światową gospodarkę, a także – trendy stanowiące odpowiedź na zapotrzebowanie odbiorców.

Każdy sukces jest wart uwagi – taka jest nasza dewiza. Skupiamy się na przedsięwzięciach, które wyprzedzają teraźniejszość, lub też ulepszają ją w inteligentny sposób. Na łamach naszych sekcji tematycznych i programu wideo skupiamy się na tematach, które w zdecydowanej większości nie pojawiają się na pierwszych stronach gazet. Takie informacje również nie są jedynkami w telewizyjnych serwisach informacyjnych, czy też najbardziej eksponowanymi newsami na głównych portalach internetowych. Jednak treści, które tworzymy stanowią zdecydowanie coś więcej, ponieważ charakteryzują się bardzo dużą dozą innowacyjności, unikatowości, a co za tym idzie – zainteresowaniem – mówi Mateusz Duszyk, dyrektor sekcji tematycznych „Rzecz o Innowacjach” / ”Rzecz o Inwestycjach” oraz programu „goPL

Istotnym elementem w rozwoju polskiej gospodarki jest budowanie pozytywnego wizerunku instytucji oraz przedsiębiorstw. Rzetelna i profesjonalna informacja stała się skutecznym narzędziem w relacjach z otoczeniem i wzmacnianiu pozycji podmiotów.