Międzynarodowe Forum Inteligentnego Rozwoju 3.0 Uniejów 2018, łączy kreatorów innowacyjnych technologii w biznesie, chętnych do podzielenia się swoimi rozwiązaniami z nabywcami, którzy są zainteresowani nadaniem nowego kształtu polskiemu przemysłowi. Targi „Uznane Marki” to z jednej strony Przemysł 4.0 i atrakcyjne grunty pod inwestycje, a z drugiej produkty luksusowe i marki premium, które kreują polskie trendy. Dzięki unikatowym walorom tworzą niepowtarzalną renomę.

 

 kolaż

 

„Uznane Marki” to cztery strefy tematyczne:

Industry 4.0 zone – nowe rozwiązania technologiczne w dobie czwartej rewolucji przemysłowej, inwestycje zmieniające kraj i atrakcyjne grunty pod inwestycje

Premium Selection Zone – produkty luksusowe i marki premium

DISCOVERY DAYS: Discovery Zone – top nowe technologie na rynku prezentowane przez uzdolnionych polskich innowatorów

Inspiration Zone – specjalnie wydzielona strefa „Uznanych Marek”, skierowana do organizacji, które otrzymały już wyróżnienia za swoją działalność

 

Targi będą zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Term Uniejów. Wśród oglądających pojawi się 1000 przedstawicieli biznesu, nauki i samorządu oraz 5000 gości odwiedzających Uniejów w celach rekreacyjnych.

 

Wystawcy zgłaszający się do udziału w targach to liderzy nowych technologi wprowadzanych do przemysłu w ramach czwartej rewolucji przemysłowej, innowatorzy w biznesie i marketingu marek premium i produktów luksusowych, prężnie działający producenci wielkiego formatu oraz autorytety w dziedzinie rozwoju gospodarczego regionów.

 

Podczas dwudniowych spotkań zaprezentują wyróżniające się produkty skierowane do wyższego managmentu. Targi to mariaż nauki, wielkiego biznesu, świata mody, luksusu i nowoczesnego przemysłu, to inicjatywa stanowiąca przyszłość branży i zmieniająca polską gospodarkę. Międzynarodowe kontakty, konkurencyjność, intratne kontrakty i rozwiązania wprowadzające organizację na nowy poziom rozwoju i optymalizacji zysków – tego na pewno nie zabraknie podczas targów, które towarzyszą Międzynarodowemu Forum 3.0 Uniejów 2018.

 

Nasi wystawcy będą mogli nie tylko zaprezentować się przed potencjalnymi kontrahentami ale również kształtować swoją wiedzę w obszarze PR dzięki szkoleniom i warsztatom, które odbędą się na Międzynarodowym Forum Inteligentnego Rozwoju.

 

Targi będą zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Term Uniejów.

Kontakt dla uczestników:

biuro@ircentrum.pl
Tel. +48 32 307 22 42