Roman Kaczmarczyk

Burmistrz, Lądek-Zdrój

Siła geotermii, wody, wiatru, słońca – Innowacje w OZE w praktyce

Sala Lawendowa - Medical Spa Hotel Lawendowe Termy

Jaki jest wpływ odnawialnych źródeł energii na kształt polityk energetycznych i budowę systemu elektroenergetycznego Polski i Unii Europejskiej? Jakie jest miejsce odnawialnych źródeł energii w polskiej energetyce oraz spojrzenie branży na innowację względem optymalizacji biznesowej? Paneliści opowiedzą także o alternatywnych dla węgla źródłach energii i geotermii jako ewentualnej przyszłości rozwoju gospodarczego w Polsce.

READ MORE

Bezpieczeństwo energetyczne Polski w Unii Europejskiej

Sala Lawendowa - Medical Spa Hotel Lawendowe Termy

Konferencja będzie skupiała się na największych problemach i wyzwaniach polityki energetycznej. Będą poruszane tematy dotyczące odnawialnych źródeł energii, innowacjach w procesach wytwarzania i magazynowania energii. Zostaną przedstawione najlepsze inwestycje w Polsce oraz ciekawe projekty i rozwiązania dla branży.

READ MORE

Innowacje w gospodarce komunalnej – jak gminy radzą sobie z nowościami?

Sala Lawendowa - Medical Spa Hotel Lawendowe Termy

Polityka gospodarowania odpadami wkracza na nowy poziom technologiczny. Dynamiczny rozwój branży oraz osiągnięcia technologiczne, które znacząco zmieniają podejście do tego problemu, będą głównymi wątkami eksperckiej konferencji. Wśród prelegentów zaprezentują się gminy, które wprowadziły nowoczesne rozwiązania w tym zakresie i mogą stanowić świetny przykład, dla kolejnych samorządów.

READ MORE