Martyna Horęda

Martyna Horęda

Zastępca Dyrektora Departamentu Systemów Państwowych, Ministerstwo Cyfryzacji

Absolwentka kierunku Informatyka i Ekonometria na Uniwersytecie Łódzkim.

Posiada wieloletnie doświadczenie menadżerskie w zarządzaniu interdyscyplinarnymi projektami IT oraz kierowaniu zespołami tworzącymi i sprzedającymi rozwiązania informatyczne.

Jest praktykiem w zakresie budowy, wdrażania i rozwoju systemów informatycznych. Zajmowała kierownicze stanowiska w sektorze usług IT dla bankowości oraz usług pocztowych.

W Ministerstwie Cyfryzacji od lutego 2017r. koordynuje i nadzoruje projekty IT dotyczące rozwoju systemów i aplikacji, w szczególności odpowiada za realizację projektów „e-Zamówienia – Elektroniczne zamówienia publiczne”, „e-Doręczenia – Usługa rejestrowanego doręczenia elektronicznego w Polsce” i „Cyfrowa Piaskownica Administracji”.

Nauka, biznes i samorząd w dobie cyfryzacji

Sala Bilardowa - Medical Spa Hotel Lawendowe Termy

Jak bardzo nowe regulacje dotyczące danych osobowych zmieniają rzeczywistość biznesową, samorządową i naukową? Czy nasze dany są bezpieczne i czy obecne systemy szyfrowania są wystarczające? Dlaczego poziom cyfryzacji w Polsce ciągle jest niezadawalający? Nasi eksperci ocenią także kompetencje cyfrowe polskiego społeczeństwa w kontekście nowych i innowacyjnych technologii oraz zaprezentują najlepsze eUsługi dla mieszkańców gmin i […]

READ MORE