Krzysztof Banasiak

Krzysztof Banasiak

Członek Zarządu, Fibar Group S.A.

Krzysztof Banasiak odpowiada za portfolio produktów, strategię produktową oraz spójność linii produktów oferowanych przez FIBARO. Na co dzień zarządza zespołami Project Managerów oraz Product Ownerów, których zadaniem jest tworzenie i implementacja nowych produktów oraz rozwój dotychczasowych.

Przed dołączeniem do FIBARO Krzysztof Banasiak pracował w Inea Group S.A. (jedna z 4 największych sieci kablowych w kraju), gdzie stworzył zespół odpowiedzialny za budowę portfolio produktów dla operatorów branży Telco, IT, DC or1az B2B. Wdrożył również wiele, zakończonych sukcesem, procedur restrukturyzacyjnych w wielu firmach i u ich dostawców.

Krzysztof Banasiak ma bogate doświadczenie w zarządzaniu strategicznymi projektami, takimi jak wdrożenie technologii WiMax w sieci Inea czy wdrożenie sieci GSM/UMTS dla Ericsson Polska.

Jest absolwentem Politechniki Poznańskiej na wydziale Elektrycznym z tytułem inżyniera magistra oraz podyplomowo ukończył kierunek Nowoczesne technologie informatyczne na tej samej uczelni. Uzyskał również tytuł MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, i Excellence Academy w Harvard Business Review Polska.

Krzysztof Banasiak to ekspert w takich dziedzinach jak biznesowe możliwości rozwoju w nowych technologiach oraz rozwój klasycznych dziedzin biznesu w kierunku inteligentnych rozwiązań. Prywatnie pasjonuje się sportami walki oraz nowymi trendami w elektronice użytkowej.

Inteligentne rozwiązania w budownictwie oraz idea i koncepcja Smartcity

Certyfikacja budownictwa pasywnego i szkoleń CEPH w kontekście sytuacji na rynku deweloperskim. Nie zabraknie prezentacji najnowszych inteligentnych i energooszczędnych rozwiązań zarówna w budownictwie, jak i w sektorze meblarskim. Idea przyświecająca całemu wydarzeniu to bezpieczeństwo, którego osiągnięcie jest możliwe poprzez poruszenie aktualnych problemów stojących przed daną branżą, ale przede wszystkim szukając inteligentnych rozwiązań, a takich z […]

READ MORE