Jacek Paszek

Jacek Paszek

CEO eDokumenty sp. z o.o.

Programista, architekt i konsultant systemów informacyjnych dla biznesu. Wszechstronne wykształcenie i ponad 15 lat doświadczeń przy tworzeniu i wdrożeniach webowych  systemów obiegu dokumentów, workflow i CRM. Prywatnie ojciec dwójki synów. Poza swoją pracą pasjonuje się architekturą, psychologią społeczną i bieganiem.

Nauka, biznes i samorząd w dobie cyfryzacji

Sala Bilardowa - Medical Spa Hotel Lawendowe Termy

Jak bardzo nowe regulacje dotyczące danych osobowych zmieniają rzeczywistość biznesową, samorządową i naukową? Czy nasze dany są bezpieczne i czy obecne systemy szyfrowania są wystarczające? Dlaczego poziom cyfryzacji w Polsce ciągle jest niezadawalający? Nasi eksperci ocenią także kompetencje cyfrowe polskiego społeczeństwa w kontekście nowych i innowacyjnych technologii oraz zaprezentują najlepsze eUsługi dla mieszkańców gmin i […]

READ MORE

Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni, bezpieczeństwo IT i ochrona danych w biznesie

Sala Bilardowa - Medical Spa Hotel Lawendowe Termy

Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni, bezpieczeństwo IT i ochrona danych w biznesie – problematyka poruszana podczas panelu obejmie kwestie związane z analizą słabych punktów firmowych systemów bezpieczeństwa oraz z regulacjami dotyczącymi danych osobowych (RODO/GDPR). Omówiona zostanie także perspektywa rozwoju cyberbezpieczeństwa za 5, 10 i 15 lat.

READ MORE