Andrzej Maciejewski

Andrzej Maciejewski

Przewodniczący, Sejmowa Komisja Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej

Andrzej Maciejewski –  ur. 28 października 1969 roku w Bartoszycach, poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencji, absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Olsztynie. Do 2014 r. był członkiem Kongresu Nowej Prawicy. Od 2004 roku ekspert ds. międzynarodowych Instytutu Sobieskiego. W latach  1990 – 1994 był radnym miasta Bartoszyce, od 1992 r. był przewodniczącym rady. 2001-2002 pełnomocnik wojewody warmińsko-mazurskiego ds. współpracy z Obwodem Kaliningradzkim.

Samorząd przyjazny inwestorowi – debata

Dyskusja poświęcona planom inwestycyjnym polskich samorządów, które skupiają się na realizacjach w obszarze inteligentnych inwestycji. Prezentacja oferty i omówienie procesu pozyskania inwestora.

READ MORE

Innowacje w gospodarce komunalnej – jak gminy radzą sobie z nowościami?

Polityka gospodarowania odpadami wkracza na nowy poziom technologiczny. Dynamiczny rozwój branży oraz osiągnięcia technologiczne, które znacząco zmieniają podejście do tego problemu, będą głównymi wątkami eksperckiej konferencji. Wśród prelegentów zaprezentują się gminy, które wprowadziły nowoczesne rozwiązania w tym zakresie i mogą stanowić świetny przykład, dla kolejnych samorządów.

READ MORE