Udział w Międzynarodowym Forum Inteligentnego Rozwoju 3.0 Uniejów 2018 jest bezpłatny. Bezwzględnym warunkiem udziału w wydarzeniu jest darmowa rejestracja lub wybór jednego z pakietów premium. Prosimy o dokładne sprawdzenie wprowadzonych danych.

Dane (imię, nazwisko, stanowisko oraz nazwa firmy) będą pobierane z systemu i mogą znaleźć się na Państwa imiennym identyfikatorze.

O możliwości udziału w Forum Inteligentnego Rozwoju 2018 każdorazowo decyduje Organizator. Wysyłając zgłoszenie uczestnik oświadcza, że zapoznał się i akceptuje warunki rejestracji.

 

 Możliwość udziału we wszystkich konferencjach, debatach i darmowych szkoleniach podczas wydarzenia w dniach 18-20.10.2018 r. 

 Szkolenie "budowanie pozycji w dużej organizacji" z Marcinem Tybura - zawodnikiem UFC. 

Udział w specjalnym wykładzie z prof. Rafałem Ohme "Zmiana okiem mózgu - innowacja"Strefa premium - catering w dniach 18 - 20 października 2018


Darmowe wejście na Termy Uniejów w dniach 18-20 października

Udział w zamkniętych spotkaniach z gwiazdam i treneramii: Łukaszem Nowickim "Budowanie i zarządzanie wizerunkiem", Marzeną Rogalską "Jak zarządzać własnym potencjałem i osiągnąć sukces”,  Joanną Sosnowską i Rafałem Kołodziej "Transformacja biznesu przez wartości czyli jak wypracować kierunek rozwoju dla MŚP" oraz Rafałem Kunaszyk "Kompetencje dla innowacji"

Udział w koncercie gwiazdy bluesowej z USA - Shaun Booker Band

Udział w zamkniętym szkoleniu z dr Markiem Skała "Wpływowe przywództwo dla skutecznych organizacji"

Udział w zamkniętym szkoleniu przy lunchu z dr Markiem Skała "Zaawansowane umiejętności komunikacji dla wpływowych liderów oraz efektywne zarządzanie nowoczesnej organizacji"

Spotkanie z Erykiem Waszczuk - gwiazdą programu TVP2 The Voice Kids

Tytuł Partnera wydarzenia

Wizytówka organizacji w aplikacji mobilnej obsługującej wydarzenie

Nocleg dla jednej osoby w hotelu od 18 do 20 października 2018 r.

Udział jednej osoby w Gali Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju połączonej z bankietem w dniu 19.10.2018 r.

UCZESTNIK

-

WSTĘP BEZPŁATNY
UCZESTNIK PREMIUM

1499PLN

NETTO

UCZESTNIK VIP

2999PLN

NETTO