grafika_zpatronami2

Udział w Międzynarodowym Forum Inteligentnego Rozwoju 3.0 Uniejów 2018 jest bezpłatny. Bezwzględnym warunkiem udziału w wydarzeniu jest darmowa rejestracja lub wybór jednego z pakietów premium. Prosimy o dokładne sprawdzenie wprowadzonych danych.

Dane (imię, nazwisko, stanowisko oraz nazwa firmy) będą pobierane z systemu i mogą znaleźć się na Państwa imiennym identyfikatorze. O możliwości udziału w Forum Inteligentnego Rozwoju 2017 każdorazowo decyduje Organizator. Wysyłając zgłoszenie uczestnik oświadcza, że zapoznał się i akceptuje warunki rejestracji.

 

 Możliwość udziału we wszystkich konferencjach, debatach i darmowych szkoleniach podczas wydarzenia w dniach 18-20.10.2018 r. 

 Szkolenie "budowanie pozycji w dużej organizacji" z Marcinem Tybura - zawodnikiem UFC. 

Udział w specjalnym szkoleniu „Wpływowe przywództwo dla skutecznych organizacji”prowadzonym przez Kevina Hogana - uznanego światowego autorytetu w dziedzinie rozwoju osobistego, myślenia strategicznego, psychologii sukcesu i zarządzania organizacją.


Strefa premium - catering w dniach 18 - 20 października 2018


Darmowe wejście na Termy Uniejów w dniach 18-20 października

Udział w zamkniętych spotkaniach z gwiazdami: Łukaszem Nowickim "Budowanie i zarządzanie wizerunkiem"  oraz Marzeną Rogalską "Jak zarządzać własnym potencjałem i osiągnąć sukces” 

Udział w koncercie gwiazdy bluesowej z USA - Shaun Booker Band

Udział w zamkniętym szkoleniu z Kevinem Hoganem "Zaawansowane umięjętności komunikacji dla wpływowych liderów oraz efektywne zarządzanie nowoczesnej organizacji" oraz spotkanie przy kawie (zdjęcia i autografy)

Udział w zamkniętym szkoleniu z Olivierem Janiakiem "Mężczyzna idealny w świecie biznesu. Koniec z modą - czas na styl!


Tytuł Partnera wydarzenia

Wizytówka organizacji w aplikacji mobilnej obsługującej wydarzenie

Nocleg dla jednej osoby w hotelu od 18 do 20 października 2018 r.

Udział jednej osoby w Gali Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju połączonej z bankietem w dniu 19.10.2018 r.

UCZESTNIK

-

WSTĘP BEZPŁATNY


UCZESTNIK PREMIUM

1499PLN

NETTO

UCZESTNIK VIP

2999PLN

NETTO