goPL2020 – targi innowacyjnych technologii i inwestycji w ramach II Forum Inteligentnego Rozwoju

Forum Inteligentnego Rozwoju łączy właścicieli innowacyjnych technologii, chętnych do podzielenia się swoimi rozwiązaniami z nabywcami, którzy są zainteresowani nadaniem nowego kształtu polskiemu przemysłowi.

goPL2020 targi nowych technologii w zakresie krajowych inteligentnych specjalizacji i terenów inwestycyjnych pod innowacyjny biznes stanowią odpowiedź na zapotrzebowanie polskiego sektora innowacji. Potrzeba komunikacji i szukania nieszablonowych rozwiązań to idea przyświecająca goPL2020. Wystawcy zgłaszający się do udziału w targach to liderzy rynku przemysłowego.

Podczas dwudniowych spotkań prezentują wyróżniające się produkty z obszaru nowych technologii. Targi to mariaż nauki, wielkiego biznesu i nowoczesnego przemysłu, to inicjatywa stanowiąca przyszłość branży i zmieniająca polską gospodarkę. Międzynarodowe kontakty, konkurencyjność, intratne kontrakty i rozwiązania wprowadzające firmy na nowy poziom rozwoju i optymalizacji zysków. Spotkania w ramach goPL2020 to krok w przyszłość, to esencja II Forum Inteligentnego Rozwoju.

Kontakt dla uczestników:

Łukasz Gamrot
lukasz.gamrot@ircentrum.pl
Tel. +48 32 307 54 97
Tel. kom.: +48 534 647 693

main014 kopia